Opinie klientów


Wciąż zastanawiasz się, czy zdecydować się na zamówienie u mnie tekstów? Zobacz, co o współpracy ze mną mówią moi klienci.

 

Z Justyną współpracuję od niedawna, ale jestem pewna, że nie zmieniłabym jej na nikogo innego. Każdy tekst jest przemyślany i dokładnie w ten deseń! Wszystkie idealnie wpisały się w gusta moje i klientów. Profesjonalne i dopracowane teksty w każdym szczególe. Serdecznie polecam

Patrycja Nowak, Light My Fire

 

Reprezentuję firmę działającą w branży energii odnawialnej. Do Pani Justyny zwróciłem się z prośbą o napisanie oferty handlowej dla konkretnego klienta w języku angielskim.
Wytłumaczyła mi jak taka oferta powinna wyglądać i co zawierać. Po wstępnej rozmowie dostarczyłem więcej szczegółów na temat tego, czym zajmuje się moja firma. W oparciu o te informacje Pani Justyna zadawała mi konkretne pytania i na tej podstawie stworzyła ofertę. Przez cały czas była otwarta na moje sugestie. Wiedziała, że zależy mi na czasie i dzięki temu termin realizacji był krótki. W tym czasie komunikacja między nami przebiegała szybko i sprawnie.
Po przedstawieniu oferty klientowi, dostałem kontrakt. Szczerze polecam usługi firmy p. Justyny.

Grzegorz Kosiński, Complex Blade Service Grzegorz Kosiński

 

Pani Justyna pisze teksty na bloga Ośrodka Szkolenia BHP z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, jak i kompetencji miękkich. Napisanie artykułów wymaga profesjonalnej wiedzy, którą uzyskuje, czytając udostępnione teksty źródłowe. W Pani Justynie najbardziej cenię rzetelność oraz własny styl pisania – wyczerpujący temat, ale zwięzły i konkretny. Teksty są spójne stylistycznie, co sprawia, że blog Ośrodka jest odbierany jako profesjonalny.

Małgorzata Cierpka-Prokopowicz
Ośrodek Szkolenia BHP w Warszawie

 

Firma Event4Business korzysta z usług Pani Justyny od kilku miesięcy przygotowując bazę artykułów na nową stronę internetową. Główne zalety Pani Justyny to terminowość, bardzo dobry kontakt oraz uczciwość. Polecam współpracę z Panią Justyną jako osobą profesjonalną oraz godną zaufania.

Katarzyna Prokopowicz
Event4Business

 

Z usług pani Justyny korzystamy od kilku miesięcy. Miało to być jednorazowe zlecenie, jednak spodobała nam się forma pisania tekstów przez Panią Justynę i z jej usług korzystamy cały czas. Polecam gorąco!

Magdalena Taczanowska, English Book Club

 

 Z Panią Justyną współpracujemy od kilku lat. Trafnie napisane teksty, pełen profesjonalizm spełniający nasze oczekiwania, dobra cena. Polecamy współpracę.

Aleksandra Piechowiak, PRS Torfbud

 

Polecam panią Justynę. Oferta, którą mi napisała, trafia w sedno tego, czym się zajmuję. Świetny dobór słów, który sprawia, że klient, który ją czyta, wie, że oferta jest skierowana konkretnie do niego. Pełen profesjonalizm. Jeszcze raz polecam.

Mieczysław Dubaj, Wpieniony Odkurzacz