O mnie


Justyna

Jestem copywriterką, która słowo pisane zamienia w obrazy pokazujące klientom świat korzyści wynikających z wyboru usług i produktów Twojej firmy. Tworzę treści, które przekonają Twojego potencjalnego klienta, by spośród oferty konkurencji wybrał właśnie Ciebie. Jaka jest moja historia?

Pisanie fascynowało mnie już od dzieciństwa. Już wtedy tworzyłam krótkie opowiadania i rymowanki do szuflady. Choć szkolne wypracowania zawsze sprawiały mi wiele radości, swoją przyszłość zaczęłam wiązać z inną pasją – językiem angielskim. Idąc na studia wybrałam filologię angielską.

Całkowity zbieg okoliczności sprawił, że dostałam się na praktyki zawodowe związane z marketingiem internetowym. Temat ten niezmiernie mnie zainteresował. Podejście do promocji polegające na spełnianiu potrzeb klientów, zamiast agresywnego „krzyku” reklamy tradycyjnej było dla mnie kompletną nowością. Swój rozwój zawodowy skierowałam w tym kierunku. Spośród wszystkich zagadnień związanych z reklamą w internecie najbardziej zainteresował mnie copywriting internetowy. Okazał się on świetnym sposobem na połączenie moich dotychczasowych pasji: pisania, marketingu internetowego, a także języka angielskiego (w zakresie pisania treści w języku angielskim).

Pierwsze zlecenia wykonywałam na umowę o dzieło, ale po pewnym czasie założyłam działalność gospodarczą. Dzięki temu rozliczenie z klientem jest dziś dużo prostsze i wygodniejsze. Korzystając z wiedzy i doświadczenia zdobytych z dziedziny marketingu internetowego i copywritingu, pomagam wypromować Twoją markę w internecie. Tworzę treści idealnie dopasowane do Twojej branży, klienta i wytycznych Google.

                                                                                                                                                                                                 Justyna Klucha